Про матеріал

На сьогодні проблема енерго- та теплозбереження як житлових, так і комерційних приміщень є однією з найбільш актуальних. У пошуках оптимальних шляхів її вирішення вдалося знайти ефективний спосіб — установлення вентильованих фасадних систем. Завдяки застосуванню фасадних систем такого типу вдається заощадити близько 40 % енергоресурсів.

Консультація

VENTAROCK

VENTAROCK це штучний камінь. Технічні характеристики, якість та довговічність сприяють універсальному та авангардному застосуванню нашого продукту.

Живий колір.

Натуральний продукт з його характерними ознаками, взаємодія кольорових відтінків, забезпечують живий вигляд на фасаді.

Незаймистий.

Штучний камінь VENTAROCK складається з мінеральних компонентів і забезпечує абсолютну вогнестійкість завдяки своїм чудовим термічним властивостям.

Довговічність.

Розрахунковий термін служби близько 50 років.

Автентичний.

VENTAROCK фарбується по всій основі високоякісними пігментами, що відповідають природним кольорам. Природні, а отже автентичні, кольори добре вписуються в ландшафти будь-якого міста.

Дизайн.

Можливість виробництва в різних розмірах та система кріплення дає змогу утілювати різноманітні дизайни.

Оцінка життєвого циклу

На відміну від інших матеріалів для фасадів, таких як алюміній, цемент з волокна та HPL, при виробництві фасадів VENTAROCK витрачається лише невелика кількість первинної енергії, що, у свою чергу, призводить до низького навантаження СО2 та мінімального парникового ефекту.

Зацікавив наш
продукт?

Консультація

Дзвонить за номером телефону +38 093 607-0777 , або залиште свій номер та ми зв’яжемось з вами