Фасади з характером

Фасади VENTAROCK це штучний камінь високої якості у різних кольорах, поверхнях та розмірах, що відкривають великі можливості для оформлення будь-яких фасадів.

Консультація

Архітектура

Індивідуальна архітектура без обмежень

Фасади VENTAROCK розроблювали з метою задовольнити потреби кожного. Штучний камінь є негорючим і складається з мінеральної сировини. Автентичний вигляд створює природну яскравість на фасаді. Забезпечує економічно ефективне рішення для всієї будівлі.

Переваги

Переваги

Натуральний матеріал

Штучний камінь VENTAROCK виготовляється з природних матеріалів та являється екологічним.

Безпечний

VENTAROCK послідовно виконує найвищі екологічні та санітарні стандарти.

Незаймистий

Штучний камінь VENTAROCK гарантує безпеку та забезпечує абсолютну вогнестійкість завдяки своїм чудовим термічним властивостям.

Продукція

Продукція

Brick collection

Детальніше

Classick collection

Детальніше

Free desing collection

Детальніше

Glossy collection

Детальніше

Scratch collection

Детальніше

Vintage collection

Детальніше

Інформація.

Інформація.

Кольори та поверхні

VENTAROCK фарбується по всій основі високоякісними пігментами, що відповідають природним кольорам. Природні, а отже автентичні, кольори добре вписуються в ландшафти будь-якого міста. Кожен колір доступний у різних розмірах та колекціях.

R2R - "Надання до реалізації - описує інтегративний підхід VENTAROCK для розробки цілісного рішення для створення різних кейсів. Він включає додаткові послуги, такі як розробка дизайну, оптимізація фасаду, статичні розрахунки, методи кріплення, макети та складання прототипів, підструктури елементів, попередньо складання та логістичні концепції.

Зацікавив наш
продукт?

Консультація

Дзвонить за номером телефону +38 093 607-0777 , або залиште свій номер та ми зв’яжемось з вами