Нова колекція. Кольори

Відповідно до сучасних тенденцій VENТAROCK пропонує до вашої уваги нову колекцію, що дозволяє задовольнити різні вподобання клієнтів, створює різноманітність асортименту. У співпраці з архітекторами, цього року були розроблені нові колекції кольорів у спокійних, натуральних відтінках. Однією з особливостей VENТAROCK є можливість обрати будь який колір та втілити його у будь - якій колекції.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Нові кольори

Завдяки тісній співпраці з архітекторами, компанія VENТAROCK пропонує індивідуальній підбір кольору саме для ВАС. Слідкуючи за останніми тенденціями в дизайні та архітектурі, кожного року буде презентуватися колір року. Особливості колекції Brick- зменшений розмір фасок, що надає фасаду нового звучання, можливість підібрати різні кольори та поєднати їх між собою.

Натуральний матеріал

Штучний камінь VENTAROCK виготовляється з природних матеріалів та являється екологічним.

Безпечний

VENTAROCK послідовно виконує найвищі екологічні та санітарні стандарти.

Незаймистий

Штучний камінь VENTAROCK гарантує безпеку та забезпечує абсолютну вогнестійкість завдяки своїм чудовим термічним властивостям.

Нові фактури та форми

Нові фактури додають жвавості та глибини будь-якому фасаду. Різні фактури та відтінки створюють захоплюючу взаємодію світла і тіні, яка змінюється залежно від кута зору. Нові текстури відкривають для архітекторів додаткову свободу та місце для індивідуальних ідей.

Brick collection

Штучний камінь, з гладкою поверхнею та відсутністю фасок.

Vintage collection

Штучний камінь, з гладкою поверхнею без фасок, монтується вертикально.

Free desing collection

Штучний камінь, з гладкою поверхнею та неоднорідним (флеш) фарбуванням лицьової поверхні.

Зацікавив наш
продукт?

Консультація

Дзвонить за номером телефону +38 093 607-0777 , або залиште свій номер та ми зв’яжемось з вами